منوی ناوبری برگه ها

پورتال تحلیلی اجتماعی، فرهنگی، ادبی و سرگرمی شهر خوی به دو زبان ترکی و فارسی مطالب خود را منتشر می کند.

مرامنامه خوی کیدز/ نحوه ارسال مطالب به خوی کیدز

مرامنامه خوی کیدز/ نحوه ارسال مطالب به خوی کیدز

کاربران می توانند نوشته های خود را با نام خود در خوی کیدز منتشر کنند. هدف ایجاد این پورتال به اشتراک گذاشتن نظرات و نوشته های همشهریان خوش فکر و دیگر دوستان در دنیای وب است . شـما می توانید همین الان در خوی کیدز مطلبی که در اختیار دارید و آنـچه می خواهیـد ( طبق قوانین ) منتشر کنید . کاربران می توانند نوشته های خود را با نام خود در خوی کیدز منتشر کنند. البته این مطالب باید قوانین سایت را تحت شعاع خود قرار ندهد. قوانین ضمنی سایت در ادامه خواهد آمد.

نگران نباشید :loser: البته قوانین خیلی سخت گیرانه نیست . مطالب خود را به آدرس ایمیل info@khoykids.com بفرستید تا حداکثر ۱۲ ساعت بعد منتشر گردد . شما می توانید ثبت نام کنید و از مزایای آن بهره ببرید ،  و مطالب خود را به اشتراک خوانندگان این پورتال قرار دهید.

قوانین کلی که باید رعایت شوند . این قرارداد ها می تواند تغییر یابند اگر شما بخواهید . این قراردادها وحی مُنزَل نیست که نتوان آنها را تغییر داد … این سایت به هیچگونه نهاد، ارگان دولتی و غیر دولتی وابسته نیست و کاملا شخصی می باشد. و به طور مستقل  در ضمینه های اجتماعی ، فرهنگی ، ادبی و سرگرمی و شناساندن هر چه بیشتر شهر خوی فعالیت می کند و سایت با جمع آوری مطالب کاربران و انتشار آن می کوشد تا پورتال مفیدی در این ضمینه باشد .

 مرامنامه خوی کیدز

 ۱ . مطالب باید دارای یکی از دسته بندی های خوی کیدز باشد . مثلا : اجتماعی و…

۲ . حدالامکان مطلب مورد نظر را فرستنده نوشته باشد و از سایت های دیگر کپی برداری نکند .

۳ . مطالب حدالامکان کوتاه و مفید نوشته شده باشند .

۴ . ما احترام به کاربر در فضای مجازی را یک اصل می دانیم و تلاش مان ایجاد فضایی مطلوب و جذاب برای استفاده کاربران می باشد در مقابل از کاربران نیز انتظار می رود که به عقاید و تفکرات گوناگون همدیگر به دیده احترام نگریسته و از توهین به همدیگر و تحقیر هم و یا تخریب یا هتاکی به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری بعمل آورده و مدیران سایت را در خدمت رسانی بیشتر و افزودن بر کیفیت سایت یاری نمایند.

۵ . همانطور که ما انتظار داریم دیگران به زبان، قومیت، هویت و فرهنگ ما به دیده احترام بنگرند تلاش ما هم به طور متقابل بر خودداری از اهانت به زبانها، قومیتها، هویتها و فرهنگهای دیگر خواهد بود.

۶ . سایت خوی کیدز حق خود را در ویرایش دیدگاههای کاربران و یا مطالب ارسال شده به سایت محفوظ می داند.

۷ . حفظ امنیت کاربران و محافظت از اطلاعات آنان یکی از اصول اساسی خوی کیدز است . مدیریت سایت نهایت تلاش خود را جهت محافظت از اطلاعات کاربران و حفظ امنیت آنان بکار خواهد بست.

۸ . مسئولیت نوشته های کاربران بعهده خودشان بوده و سایت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

♦پورتال اجتماعی ، فرهنگی ، ادبی و سرگرمی شهر خویخوی کیدز

468 ad

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوی کیدز سیز ایله بیرلیکده
خوی کیــــــــــدز همراه شما

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com