منوی ناوبری برگه ها

پورتال تحلیلی اجتماعی، فرهنگی، ادبی و سرگرمی شهر خوی به دو زبان ترکی و فارسی مطالب خود را منتشر می کند.

طناب را آنلاین ببر! Cut the rope Online

طناب را آنلاین ببر! Cut the rope Online

قطعا بسیاری از آن هایی که آیفون ، آیپد ، گوشی یا تبلت آندرویدی ندارند ، با تعدادی از بازی ها و اپلیکیشن های آن ها آشنایی دارند. بازی هایی مثل ?Cut the rope! , Where’s my water و Angry birds آن قدر محبوبند که در مورد آخری بازی کامپیوتری آن هم ساخته شده .
حالا نوبت “طناب را ببر” است ، یک موجود بسیار دوست داشتنی که عاشق آبنبات است . وظیفه ی شما هم رساندن سالم آبنبات به اوست و صد البته گرفتن هر سه ستاره ی بازی!

نگران نباشید ، شما هم می توانید ۱۸ مرحله از این بازی زیبا را همین جا و در مرورگرتان انجام دهید ، البته سایت بازی امکان بازی کردن ۷ مرحله دیگر را در اینترنت اکسپلورر ۹ می دهد(این هم از دسیسه ی مایکروسافت!).

به این منظور باید آیکن این سایت را از نوار آدرس مرورگر IE9 به task bar ویندوز بکشید و بیاندازید تا pin شود و آن را اجرا کنید تا مراحل اضافه باز شود . بهتر است این کار را اول انجام دهید وگرنه مثل من مجبورید دوباره این ۱۸ مرحله رابروید!

البته ظاهرا عزیزانی که از ویندوز xp استفاده می کنند باید از خیر این ۷ مرحله بگذرند چون اصلا IE9 در xp نصب نمی شود که بخواهند به این فکر بیافتند که چطور در xp می توانند pin کنند !!

Cut The Rop IE9 Download

در این استفاده کوتاه از IE9 به جای کروم بسیاری از مشکلات نسخه ۶ آن ! دوباره تداعی شد . مشکلاتی از جمله این که بسیاری از اوقات مجبورمان می کرد از Ctrl+F5 استفاده کنیم تا یک جور به مرورگر بفهمانیم یک قسمت سایت عوض شده یا درست بار نشده است. البته از حق نگذریم که اینترفیس و قیافه اش خیلی بهتر شده .
لینک ها را در تصاویر بالا هم می توانید بیابید.

First 18 level of “Cut the rope”, for first 25 level pin game site to windows taskbar. Find links into pictures!

468 ad

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوی کیدز سیز ایله بیرلیکده
خوی کیــــــــــدز همراه شما

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com