منوی ناوبری برگه ها

پورتال تحلیلی اجتماعی، فرهنگی، ادبی و سرگرمی شهر خوی به دو زبان ترکی و فارسی مطالب خود را منتشر می کند.

برگزاری نشست مشترک سازمان های مردم نهاد و هنرمندان در خوی

برگزاری نشست مشترک سازمان های مردم نهاد و هنرمندان در خوی

خوی کیدز:  ایرنا – جلسه هم اندیشی و نشست مشترک سازمان های مردم نهاد، هنرمندان و اصحاب فرهنگ و ادب با فرماندار خوی عصر روز شنبه در این شهرستان برگزار شد

 فرماندار خوی در این جلسه، هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر و فعالان سازمان های مردم نهاد را پایه و اساس پیشرفت اجتماعی و فرهنگی و مشارکت های مردمی در توسعه و عمرانی دانست. 
حسین سیوانی اظهار کرد: هم اکنون ۱۲ سازمان مردم نهاد در خوی در بخش های مختلف فعال هستند و فرمانداری آماده صدور مجوز به تشکل های مردمی با محوریت توسعه و عمران شهرستان می باشد.
وی افزود: با تعریف نیازها، ظرفیت ها، شیوه مشارکت و حضور مردم در بخش های مختلف جامعه می توانیم بستر را برای فعالیت نهادها و سازمان های مردمی فراهم و در نهایت در جهت رو به رشد و بالندگی گام برداریم.
فرماندار خوی گفت: دولت تدبیر و امید به حساسیت و اهمیت سازمان های مردم نهاد به طور حقیقی و نه به شکل شعار کاملأ واقف است و این سازمان ها را به عنوان یک ضرورت اجتماعی می داند.
سیوانی خواستار شناسائی ظرفیت های پنهان و فراهم کردن بستر برای شکوفا شدن ظرفیت های موجود شهرستان شد و اظهار کرد: مردم باید خودشان با حضور در عرصه های اجتماعی در قالب سازمان های مردم نهاد این ظرفیت ها را فعال کنند.
وی اضافه کرد: هر چقدر دولت در شکل گیری سازمان های مردمی کمتر دخالت کند نشانه رشد و توسعه اجتماعی آن جامعه است.
در ادامه این نشست نمایندگان تشکل های مردمی و سازمان های مردم نهاد دیدگاه های خود را در موارد مختلف بیان کردند.

468 ad

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوی کیدز سیز ایله بیرلیکده
خوی کیــــــــــدز همراه شما

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com