منوی ناوبری برگه ها

پورتال تحلیلی اجتماعی، فرهنگی، ادبی و سرگرمی شهر خوی به دو زبان ترکی و فارسی مطالب خود را منتشر می کند.

کلنگ احداث مدارس خیرساز در خوی به زمین زده شد

کلنگ احداث مدارس خیرساز در خوی به زمین زده شد

خوی کیدز:

موید حسینی صدر در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در خوی، اظهار داشت: خوی با داشتن مدارس فرسوده زیاد برای بهسازی آنها نیاز مبرم به تعامل و همکاری خیرین با بخش دولتی دارد.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی افزود: خیرین شهرستان خوی در سالهای اخیر مدارس زیادی بویژه در مناطق محروم احداث کرده‌اند ما هنوز کمبود فضاهای آموزشی در این شهرستان به اتمام نرسیده است.

وی تاکید کرد: برای رفع نیازهای آموزشی شهرستان خوی باید همکاری های خیرین و دولت ادامه و افزایش یابد.

حسینی صدر با اشاره به کلنگ زنی چهار باب مدرسه گفت: همه این مدارس که امروز کلنگ احداث آنها بر زمین زده شد، با مشارکت خیرین مدرسه ساز و وزارت آموزش و پرورش احداث می‌شوند و پیش بینی می‌شود که تا پایان سال ۹۴ به بهره برداری برسند.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: مدرسه ۶ کلاسه در منطقه الند از بخش صفائیه، دبستان کودکان استثنایی ۱۲ کلاسه با مشارکت خیرین و نوسازی مدارس استان در منطقه ربط، مدرسه ۱۲ کلاسه حسینی صدر در زمینی به مساحت ۲ هزار مترمربع در شهر خوی- مجتمع آموزشی و فرهنگی در زمینی به مساحت ۶ هزار مترمربع و ۱۵ کلاسه با مشارکت خیرین و وزارت آموزش و پرورش از جمله مدارسی است که کلنگ احداثشان بر زمین زده شده است.

وی تصریح کرد: خیرین مدرسه ساز خویی مقام اول استانی را به لحاظ احداث و کمک مالی برای احداث مدارس را در سال گذشته کسب کرده اند و امسال نیز پیش بینی می‌شود خیرین مدرسه ساز خویی به مقام ممتاز کشوری دست یابند.

468 ad

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوی کیدز سیز ایله بیرلیکده
خوی کیــــــــــدز همراه شما

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com