منوی ناوبری برگه ها

پورتال تحلیلی اجتماعی، فرهنگی، ادبی و سرگرمی شهر خوی به دو زبان ترکی و فارسی مطالب خود را منتشر می کند.

فرماندار خوی خبرداد :تبدیل جاده رازی ـ خوی ـ ایواوغلی به اتوبان/ اتصال به جاده تبریز ـ بازرگان

فرماندار خوی خبرداد :تبدیل جاده رازی ـ خوی ـ ایواوغلی به اتوبان/ اتصال به جاده تبریز ـ بازرگان

خوی کیدز: فرماندار خوی خبر داد تبدیل جاده رازی ـ خوی ـ ایواوغلی به اتوبان/ اتصال به جاده تبریز ـ بازرگان

فرماندار خوی گفت: جاده رازی – خوی – ایواوغلی نیز به اتوبان تبدیل شده و به جاده تبریز ـ بازرگان وصل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خوی حسین سیوانی‌ اصل ظهر امروز در حاشیه دیدار با معاون وزیر گمرک و تجارت ترکیه، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: با تعریض جاده خوی – رازی و آغاز ترانزیت کالا از این مرز ضمن اینکه شاهد رشد و توسعه تجاری و اقتصادی آذربایجان‌غربی خواهیم شد، شهرستان خوی نیز به نگین آذربایجان‌غربی تبدیل خواهد شد. وی افزود: با توجه به احداث جاده اتوبان تبریز- بازرگان، جاده رازی – خوی – ایواوغلی نیز به اتوبان تبدیل شده به جاده تبریز ـ بازرگان وصل خواهد شد. سیوانی با تاکید بر اهتمام استانداری آذربایجان غربی برای آغاز ترانزیت کالا از مرز رازی، گفت: همان‌گونه که در شهرستان برای تبدیل مرز رازی به مرز ترانزیتی بین همه مسئولان اتحاد و همدلی وجود دارد، در سطح استان نیز با همت استاندار این همدلی و اتحاد و اهتمام به وجود آمده است. فرماندار خوی با بیان اینکه تصمیم نهایی در مورد مشارکت و سرمایه‌گذاری دو کشور ایران و ترکیه برای تبدیل جاده خوی ـ رازی توسط وزرای دو کشور اتخاذ خواهد شد، تصریح کرد: در جلسه‌ای که با حضور هیئت ترک در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، شرایط فنی و چگونگی سرمایه‌گذاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و توافقاتی هم به عمل آمد که در جلسه روز سه‌شنبه وزیران دو کشور به امید خدا نهایی خواهند شد. 

468 ad

یک نظر

  1. سلام
    فکر می کنم حکایت اتوبان سازی و پیشرفت خوی همان حکایت تاناکورا باشد که بعد از سالها انتظار زمانی برایمان اتوبان بسازند که اتوبان در روستاها هم مد شود.
    بیشتر از این نمی توان انتظار داشت چون شهری به وسعت اورمیه که دست مافیای کوردی چرخاننده مسئولین استانی باشد هر روز بیشتر و بهتر شهر های کرد نشین آباد و آبادتر شود و حتی کانال تلوزیونی نیز به کردهای مهاجر در استانمان بدهیم (خاطر نشان می شود اگر بحث حقوق بشر باشد باید در استانهایی که ترک دارند نیز شبکه تلوزیونی داشته باشند مثل قزوین همدان اراک قم . تهران و …) و شهر های مانیز تحت تاثیر این مافیا روز به روز …… شوند.
    والسلام

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوی کیدز سیز ایله بیرلیکده
خوی کیــــــــــدز همراه شما

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com