منوی ناوبری برگه ها

پورتال تحلیلی اجتماعی، فرهنگی، ادبی و سرگرمی شهر خوی به دو زبان ترکی و فارسی مطالب خود را منتشر می کند.

فرماندار می گوید:مدیریت توسعه‌نگر و مشارکت مردم شرط توسعه پایدار است.

فرماندار می گوید:مدیریت توسعه‌نگر و مشارکت مردم شرط توسعه پایدار است.

خوی‌کیدز: کارهای بزرگ را نباید به آدمهای کوچک سپرد.

شرط توسعه ی پایدار مدیریت توسعه نگر و مشارکت همه جانبه ی مردم است.

بر این باورم که کشور ما از نظام اجرایی موجود و شیوه ی مدیریتی سخت آسیب می بیند . کارهای بزرگ را نباید به آدمهای کوچک سپرد.

آدمهای کوچک نه با آدمهای بزرگ می توانند کار کنند و نه توان فهم و اداره ی کارهای بزرگ را دارند و نه توان ذهنی آنها آنقدر است که بتوانند کلان نگر باشند نتیجه آن می شود که اینها آدمهای بزرگ و توانمند و کارهای سترگ را در اندازه های خود تقلیل داده و پایین بیاورند و… و البته نتیجه معلوم است و…به این باور رسیده ام که هر چند نخبگان محلی برای رشد و بالیدن خود باید به شهرهای بزرگتر و مراکز بزرگ علمی فرهنگی و…مهاجرت و رجوع کنند اما باید کاری کرد که رابطه ی آنها با زادگاه شان قطع نشود.

 در مورد شهرستان خوی ما به وضوح می بینیم که این شهرستان علاوه بر ظرفیت ها و مزیت های مهم در تمام زمینه ها نخبگان بزرگی دارد : از عرصه ی سینما تا هنرهای تجسمی و…از مشاهیر بزرگ علمی دانشگاهی تا مقامات بلندپایه ی سیاسی اداری در سطح ملی، از مرجعیت مذهبی تا تجار و بازرگانان و سرمایه داران کلان در داخل و خارج کشور و مهمتر از همه جوانان مستعد و نخبه ی بیشمار، تعداد و تنوع نخبگان شهرستان خوی حیرت آور است؛ اما با رفتارها و منش ها و مدیریت های نازل ، مغرضانه و…موجب قطع ارتباط این نخبگان با زادگاه شان شده اند و نخبگانی که می توانند با مشارکت خود بارهای بزرگی را از دوش دولت و ملت بردارند و… در عمل پای آنها را از عرصه بریده اند.

وی در ادامه می نویسد: به دلیل روابط گسترده با هر نخبه ای تماس گرفته‌ و تقاضای مشارکت و حضور در منطقه را داشته‌ام، به نوعی با شک و تردید …با موضوع مواجه شده است. به این موضوع مهم هم باید اشاره کنم مدیری که توسعه را نمی فهمد منشأ اثر نخواهد بود و… در امر توسعه‌ی یک منطقه باید رویکردی جامع داشت و… در ۱۵ ماه حضور خود در فرمانداری خوی از اجلاس های منطقه ای در روابط اقتصادی گرفته تا تلاش در امر سرمایه گذاری و کار آفرینی و از همایش های علمی فرهنگی گرفته تا جشنواره های اجتماعی از راه تا فرودگاه و امور آب و صنعت و معدن کارگاه های تولیدی ، امور مرزی و گمرکی و… درایفای مسئولیت خود بوده ایم و…

برگرفته از صفحه اجتماعی دکتر سیوانی

468 ad

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوی کیدز سیز ایله بیرلیکده
خوی کیــــــــــدز همراه شما

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com