منوی ناوبری برگه ها

پورتال تحلیلی اجتماعی، فرهنگی، ادبی و سرگرمی شهر خوی به دو زبان ترکی و فارسی مطالب خود را منتشر می کند.

تدوین سند چشم‌انداز توسعه خوی،اما و اگرها!

تدوین سند چشم‌انداز توسعه خوی،اما و اگرها!

خوی کیدز: تدوین سند چشم‌انداز توسعه خوی اما و اگرها!

فرماندار خوی گفت: : تهیه و تدوین سند چشم‌انداز توسعه شهرستان خوی و ارائه طرح ها و پروژه های متناسب با ظرفیت های خوی از اولویت های فرمانداری بوده و در در فکر تدوین آن هستیم.

به گزارش خبرآنلاین ،حسین سیوانی اصل در جلسه ای با حضور روسا و مدیران شهرستانی با اشاره به اهمیت مستندسازی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان خوی اظهارداشت: تهیه وتدوین سند چشم‌انداز توسعه و ارائه طرح ها و پروژه های متناسب با ظرفیت های شهرستان خوی از اولویت های فرمانداری بوده و در در فکر تدوین آن هستیم.

تدوین سند چشم‌انداز توسعه خوی اما و اگرها!

وی با بیان اینکه هم اکنون کشور در نقطه عطف تاریخی قرار دارد، افزود : شهرستان خوی نیز به تبعه کل کشور در فضا و شرایط مساعدی قرار دارد و باید از این موقعیت بوجود آمده در جهت رشد و توسعه شهرستان نهایت بهره را ببریم.

در اینکه این کار در نوع خود قابل توجه و و البته حمایت است اما سوالانی درباره این سند وجود دارد، این سند توسط چه کسانی تهیه و تدوین خواهد شد؟ آیا ضمانت اجرایی خواهد داشت؟ چه زمانی اجرایی خواهد شد؟ آیا دیگر شهرهای کشور نیز چنین چشم اندازی دارند؟ آیا این سند جزئی از سند چشم انداز کشور می باشد و یا جداگانه تهیه خواهد شد؟

468 ad

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوی کیدز سیز ایله بیرلیکده
خوی کیــــــــــدز همراه شما

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com