منوی ناوبری برگه ها

پورتال تحلیلی اجتماعی، فرهنگی، ادبی و سرگرمی شهر خوی به دو زبان ترکی و فارسی مطالب خود را منتشر می کند.

خوی و آلمان مبل مشترک می‌سازند/خوی بزرگترین قطب تولید مبل کشور

خوی و آلمان مبل مشترک می‌سازند/خوی بزرگترین قطب تولید مبل کشور

خوی کیدز: معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: مبل مشترک با همکاری شهر خوی و کشور آلمان تولید می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا در خوی، محسن صالحی نیا در همایش دو روزه بررسی مشکلات صنعت، معدن و تجارت خوی و چایپاره اظهار کرد: در خصوص خوشه مشترک خوی وآلمان در تولید مبل استقبال می کنیم و مراحل اجرایی آن را پیگیری خواهیم کرد.

وی گفت: در اغلب کارخانجات موجود در خوی با یکسری تنگناهای بانکی گریبانگیرند که باید مسئولان اجرایی در این راستا اقدامات اساسی انجام دهند.

همچنین سیوانی، فرماندار خوی در این همایش با اشاره به ظرفیت های فراوان خوی در بخش صنایع و معادن و سرمایه گذاری تصریح کرد: خوی از شهرهای مستعد برای سرمایه گذاری است و این مهم با همکاری نماینده، استاندار ومسئولین محلی اتفاق افتاده است.

وی با درخواست از وزارت صنعت،معدن و تجارت و شرکت های تابعه در جهت سرمایه گذاری اختصاصی در شهرک کانی های غیر فلزی و سرمایه گذاری مشارکتی در صنعت سنگ و معدن، ممانعت از واردات تخمه آفتاب گردان از کشور چین را در جهت حمایت از تولیدات اختصاصی شهرستان که محصول عمده این شهرستان است ، ضروری دانست.

سیوانی خواستار اصلاح قانون تجارت در ممانعت از صدور احکام قضایی جهت تعطیلی واحدهای تولیدی و مساعدت مالی و قانونی برای ایجاد بازارچه مرزی مشابه بازارچه های بانه و پیرانشهر ترجیحأ با محوریت پوشاک و البسه شد.

 چندسالی است که کارخانجات تولید مبل در خوی از گسترش کمی و کیفی برخوردار است و مبل‌های تولیدی خوی به سایر نقاط کشور ارسال می‌شود که این امر خوی را به پایلوت تولید مبل در کشور تبدیل کرده است.مبل

شهرستان خوی با توجه به موقعیت استراتژیکی و واقع شدن در مسیر ترانزیتی ریلی و زمینی که بعنوان نزدیک‌ترین مسیر ارتباطی کشور به ترکیه و اروپا محسوب می‌شود و با داشتن نیروی کار جوان و فعال توانسته در تولید مبل به افق‌های نو و برندهای معتبری دست یابد.  

ایسنا

468 ad

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوی کیدز سیز ایله بیرلیکده
خوی کیــــــــــدز همراه شما

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com