منوی ناوبری برگه ها

پورتال تحلیلی اجتماعی، فرهنگی، ادبی و سرگرمی شهر خوی به دو زبان ترکی و فارسی مطالب خود را منتشر می کند.

حادثه شوریک و کم توجهی همه جانبه

حادثه شوریک و کم توجهی همه جانبه

 حادثه شوریک و کم توجهی همه جانبه

اختصاصی خوی کیدز: حادثه شوریک خوی را باید از زوایایی دیگری نیز نگاه کرد، وقتی عده ای برای مردم داغ دیده نه، بلکه با هر حادثه ای اینچنینی به دنبال مطامع خود می گردند، به دنبال منفعت های شخصی، حقیقتا چه کسی فقط برای مردم سوگوار، #شوریک_خوی به فکر چاره جویی است؟
باید مسئولین امر ضمن پاسخگویی صریح و پیگیری موضوع، و از همه مهمتر پذیرش مسئولیت خود در قبال این موضوع، و در پی هر چه سریعتر التیام آلام خانواده های داغ دار انفجار کپسول گاز شوریک خوی باشند و نباید این موضوع هرگز به دست فراموشی سپرده شود…

در این بین رسانه های مرکز در واکنش به این حادثه فقط جنبه خبری این حادثه را مورد بررسی قرار داده و از تحلیل و مقاله ها
۱۵ جوان این کشور در پی حادثه دلخراش بسیاری از خانواده ها را داغ دار می کند، شنیده ها حکایت از آن دارد که ۴ جوان کمتر از ۳۰ سال فقط از یک خانواده جان خود را از دست داده اند، فقط می توان از خداوند به بازماندگان حادثه انفجار شوریک خوی صبر عظیم عنایت نماید….
خاطر نشان می شوم، در حادثه هفته گذشته شوریک‌خوی در پی آتش گرفتن آبگرمکن خانه ای در شوریک خوی جوانان روستا برای خاموش ردن آتش وارد آن خانه شده و در پی شعله ور شدن آتش کپسول گاز در خانه منفجر می شود و از ۲۵ جوان از شدت سوختگی تا کنون۱۵ نفر جان خود را از دست داده اند و احتمال افزاش این آمار همچنان وجود دارد.

کانال تلگرام خوی کیدز »»» @khoy_kids

حادثه شوریک حادثه شوریک حادثه شوریک حادثه شوریک

468 ad

یک نظر

  1. Damn man I was planning on getting another xbox 360 next weekend till I saw this vidoo…new I might have to cop those alts.btw I love the way u lace ur 13s. It kills me when everybody keep that tight ass factory lacing for their videos. But nice cops

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوی کیدز سیز ایله بیرلیکده
خوی کیــــــــــدز همراه شما

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com